Kjære osinger!

Vi utvider tilbudet til våre medlemmer i Oshallen. Fra neste uke vil avdelingen være betjent hver onsdag mellom kl.15.00-17.00. I dette tidsrommet kan du melde deg inn, stille spørsmål og få hjelp med treningen din av Stine!

Gruppetimer på Os denne sesongen:

  • Mandag kl.19.00 Sykkelintervall m/Gunn
  • Onsdag kl.16.10 Hverdagssterk m/Kristine

Vi har også inngått et samarbeid med Trimgruppa på Os. Alle våre medlemmer får være med gratis på fellestreningen i Oshallen kl.19.30 på torsdager. Husk å vise medlemskortet ditt før timen!

Lyst til å bli medlem på Os? For kun 350,- i måneden kan du trene så mye du vil mellom kl.06.00-24.00 hver dag hele året! Meld deg inn på www.aktiviteten.no, send oss en mail eller ta turen innom i betjent tid🤩

Neste uke kjører vi også treningskurs for ungdom i 8. og 9.trinn på Os. Kurset består består av både teoretisk og praktisk innføring i generell treningslære, samt styrketrening på treningssenter. Ved godkjent kursdeltakelse har du muligheten til å opprette medlemsskap hos oss. Dette gir tilgang til vår avdeling i Oshallen på egenhånd hver onsdag mellom kl.15.00-17.00 (full tilgang forutsatt at foresatt er tilstede).

KURSDAGER:

• Mandag 23.1 kl.15.00-16.00

• Onsdag 25.1 kl.15.00-16.00

Påmelding sendes til hei@aktiviteten.no, ta gjerne kontakt hvis du har videre spøsmål.

Velkommen til Aktiviteten på Os - vi håper å se gamle og nye medlemmer i 2023!

• Daglig leder Anette (anette@aktiviteten.no)

• Senterleder Aina (aina@aktiviteten.no)

Aktiviteten Treningssenter

FULL FRIHET - INGEN BINDINGSTID!

Bli medlem